El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama işlemi...

El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi, düğüm sıklığı ve boyası belirler. El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir. Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır. Kök boyası ve kimyasal boyalar. Kök boyası kimyasal boyalara göre daha canlı görünen bir boyadır,daha parlak bir görünum verir.

Her iki boyanın da kullanıldiği el dokuma halı yıkama işleminde tecrubeli olunmazsa geri dönüşümü olmayan problemler çıkabilir.Bu sebeple el dokuma halılarınızı kesinlikle profosyonel halı yıkama firmalarına yıkatmanizi tavsiye ediyoruz. El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi esnasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur.

Halılarınızı yıkatacağınız firma bu garantiyi size vermelidir. Biz Tam halı yıkama olarak bu garantiyi veriyoruz. Ayrıca bu halıları evinizde silmekte oldukça risklidir. Yıkamak için aldığımız daha önçeden boyası karışmış veya solmuş halıların yüzde ellisi profesyonel olmayan halı yıkamalarda olmuşsa yüzde elliside evlerde yanlış veya bilinçsiz temizleme esnasın da bozulmuş olduğunu görmekteyiz.

Oldukca büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken, iyi temizlenmediği bir yana halınızdan da olabilirsiniz.

Halılarınızı bize yıkatmasanızda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz EL DOKUMA HALI YIKAMA İŞLEMİ Bu halıları kesinlikle tek tek yıkıyoruz.

Yün halılar diğer halılara nazaran daha kalın halılardır ve daha çok toz,kir ve halı akarı barındırırlar.Önçelikle kaba kir ve tozlarından arındırdiğimiz halıları otomatık makinemizde yıkadıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkıyoruz.

El dokuma halı yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrubeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamakta gerekmektedir.El dokuma Halı Yıkama yıkama işlemi hassas olan halılardır . El Dokuma Halı Yıkama tecrübe isteyen uzman ellere teslim edilecek hassas bir yıkama işidir.

Tesisimize giren El dokuma Halı cinsine göre ayırt edilir , toz alma aşamasından sonraki aşama halıyı yıkama işlemine alınır . El dokuma halı için özel olarak dikkat ve itana ile birer birer gözlemlenerek özel olarak hazırlanan El Dokuma Halı Yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır.

El dokuma halının hassasiyetine göre işlem süresi değişir .

Makine Halılarınız için profesyonel temizlik hizmeti sunduğumuz esnada El dokuma halılarınız için neler yapabileceğimizi düşünün. Hassas el dokuma halı yıkama ve kurutma yöntemlerimiz halılarınızın renklerini korur ve ilk günkü canlılığını korumasını sağlar.

Paylaş

Whatsapp Destek Hattı
+90552 320 6489