Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama işinizi Tam Halı Yıkama ekibine bırakın…

Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir. Halı Yıkama işi oldukça zordur ve emek istemektedir. Evin içerisinde hemen her  yerde serilmiş olan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya konumundadır.

Halıların üzeri kirlendikçe içerisinde tozlar ve kirler zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi zor bir hale gelecektir. Durum böyle olunca da halıyı temizlemeniz zorlaşacaktır.

Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan halılarınızı Halı Yıkamaya vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama ekibi olarak biz bu hizmete tabiyiz.

Belirli bir zaman kullanıldıktan sonra kirlenen halılarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek konuma gelmektedir.

Hijyenik ve temiz bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir Halı Yıkama fabrikasına halılarınızı göndermeniz gerekmektedir.

Tam Halı Yıkama olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Halılarınızı en doğru şekilde ve halınıza en uygun şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız.

Halılarınızı yıkatmak için karar verdiyseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Gelip adresinizden halılarınızı alıyoruz ve tekrar adresinize geri getiriyoruz.

Bu süreç içerisinde de halılarınıza zarar vermeden halılarınızı yıkıyoruz ve son teknolojiye sahip olan kurutma odalarında kurutuyoruz.

Halı nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz. Halı Yıkama işlemlerinde anti bakteriyel olan şampuanları kullanıyoruz.

 

Paylaş

Whatsapp Destek Hattı
+90552 320 6489