Kuru Köpük Halı Yıkama

Kuru Köpük Halı Yıkama

Kuru Köpük Halı Yıkama işlemi...

Kuru köpük halı yıkama yöntemi çoğunlukla duvardan duvara döşeli olan mekanlarda halıyı bol su ile yıkamak ve halıdaki suyu çekmek dolayısıyla nemini yeterince almak sorun olacağı için tercih edilmektedir.

Özellikle zemini duvarda duvara halı kaplı olan mekanlarda halıyı bol su ile yıkamak ve sonra halıdaki suyu çekip kurutmak oldukça zaman alan ve halının çok çabuk yıpranmasını sağladığı gibi kalan suyun mekan içine hoş olmayan koku bıraktığı için kuru köpükle halı yıkama oldukça verimli etkili pratik çözüm getiriyor.

Yaya trafiğinin çok yoğun ve devamlı olduğu mekanlarda hızlı kuruma özelliğinden dolayı tercih edilen temizliği kolaylaştıran teknoloji harikası özel bir yıkama sistemidir

Halıda nem kalırsa hoş koku olmayacağı için kuru köpükle halı yıkama etkili ve pratik bir çözümdür.

Tam halı yıkama olarak geniş mekanlarınızın halılarını kısa sürede ve derinlemesine kuru köpük yıkama yöntemiyle yıkıyoruz.

Bu sistem genelikle adını duyduğumuz ve bildiğimiz Türkiyedeki en lüks otellerde kullanılmaktadır. Aslında bizim için hem makine ekipmanı olarak hemde kimyasal olarak sulu sistemle Halı Yıkama yapmakdan daha külfetlidir .

Bize ulaşın sorularınız ve sorunlarınız için için size yardımcı olalım. Teknolojiye ayak uydurmak tam halı yıkamanın işi. Gelişen hizmet ağımızla siz değerli müşterilerimizi memnun etmek tek hedefimiz.

Paylaş

Whatsapp Destek Hattı
+90552 320 6489