Küplüce Halı Yıkama

Küplüce Halı Yıkama

Üsküdar Küplüce mahallesine  her gün halı yıkama servisimiz vardır. Küplüce halı yıkama olarak Gün içinde saat 13.00 e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde alınır. 13.00 den sonraki siparileriniz sizinde uygun olduğunuz zamanda teslim alınır. Servis elemanlarımız halılarınızı alırken ücretlendirmektedir. 

Tam  halı yıkama fabrikamızda tüm halı çeşitlerinin yıkama işlemi tam otomatik halı yıkama makinesinde yapılmaktadır.Halı fiyatlarınız, halılarınızın cinsine ve dokuma tekniğine göre farklılık gösterir. Halı yıkama ücretlerimizi Küplüce Halı yıkamayı arayarak öğreneblirsiniz. 

Yıkama işlemi için adresinizden aldığımız halıları yıkayıp kurutup üç günde adresinize teslim ediyoruz. Tüm halılar adresinizden teslim aldığımız andan itibaren sigortalıdır. Servis esnasında veya yıkama esnasında oluşabilecek tüm zarar, ziyan veya bozulma firmamıza aittir. Üsküdar halı yıkama fabrikamızda tüm halılar dokuma tekniği ve iplik yapısı göz önüne alınarak tam otomatik halı yıkama makinelerinde uygun şampuanlar kullanılarak yıkanır. Üsküdar halı yıkama yıkama fabrikamızda halı yıkama için kullandığımız şampuanlar bitkisel olup doğaya ve insan sağlığına asla zarar vermez. Halılarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilir. Halı yıkama ücreti halılarınızın tesliminde yapılmaktadır.

Ayrıca ÜSKÜDAR'ın tüm semtlerine ücretsiz halı yıkama servisimiz vardır.

Paylaş

Whatsapp Destek Hattı
+90552 320 6489