Ümraniye Tam Halı Yıkama

Ümraniye Tam Halı Yıkama

Ümraniye Tam Halı Yıkama Servisi

Ümraniye bölgesinde son zamanlarda halı yıkama firması olarak faaliyet gösteren birçok merdivenaltı şirketler açılmıştır. Malesef oto yıkama servislerinde halılar yıkanıp, hijyen ve temizlik konusunda güvensiz olan bu firmalar sağlık ve halı temizliği açısından son derece riskli firmalardır. Sağlık temizlik ve halılarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız en gelişmiş modern otomatik halı yıkama makinalarında servis hizmeti veren Ümraniye Tam Halı Yıkama hizmetinizdedir.

Temizlik, hijyen ve güvenin tek adresi
Ümraniye Halı Yıkama Fabrikası olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmetlerimizin yanısıra; halı tamiri ve halı kenarlarına overlok hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Tam Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Ümraniye Tam Halı Yıkama tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti önceliğimizdir. Halı Yıkama sektöründe hızla ve güvenle yolumuza devam etmekteyiz. Sorunsuz Halı Yıkama istiyorsanız Tam Halı Yıkama olarak emrinizdeyiz.

Paylaş

Whatsapp Destek Hattı
+90552 320 6489